
Шұжықтарға арналған гриль Grill Master Ф2СвтЭ
- Бар
- Коды:51356
177 864 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гриль Grill Master Ф2СвтЭ "корн-дог" шұжықтарын пісіруге арналған. Аппарат тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Шұжықтар саны: 5 дана.
- Шұжықтарға арналған қалыптардың өлшемі: 140 мм
- Өнімділігі: сағатына 40-50 дана
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21701 / 108368 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 260 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 0-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 177 864 ₸


