
Гриль қысқышы Hurakan HKN-PE44R
- Бар
- Коды:45410
160 695 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE44R пресс грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде реттелетін термостаттар, қыздыру индикаторлары және май жинауға арналған науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140675 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.2 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 300 °C |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 160 695 ₸



