
Гриль қысқышы Hurakan HKN-PE22FT
- Бар
- Коды:85803
94 570 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE22FT қысымды гриль стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде реттелетін термостат, қыздыру индикаторы және май жинайтын науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159874 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.4 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 215х215 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 218х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | тегіс |
| Астыңғы бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 94 570 ₸


