
Гриль қысқышы Hurakan HKN-PE34L
- Бар
- Коды:181895
120 082 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE34L пресс грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде реттелетін термостат, қыздыру индикаторы және май жинайтын науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 270x500x450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 335х220х20 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 356х277х20 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | тегіс |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 120 082 ₸


