
Гриль қысқышы Hurakan HKN-PE44MT
- Бар
- Коды:85805
159 494 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE44MT пресс грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде реттелетін термостаттар, қыздыру индикаторлары және май жинауға арналған науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.2 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | болат, шойын |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 215х215 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 475х230 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | бір тегіс, бір ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | бір тегіс, бір ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 159 494 ₸


