
Hurakan HKN-PE44L контактілі гриль
- Бар
- Коды:260631
163 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE44L контактілі грильі стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде электромеханикалық басқару панелі, реттелетін термостат, қыздыру индикаторы және май жинайтын науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беттері эмальмен қапталған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 630х450х280 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.34 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 3.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 163 944 ₸


