
Hurakan HKN-PE34FT контактілі гриль
- Бар
- Коды:260630
127 009 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PE34FT контактілі гриль стейктер мен шұжықтарды қуыруға, бутербродтарды, өңделген тағамдарды дайындауға, тоқаштарды, гамбургерлерді, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылытуға арналған. Пісірудің жоғары жылдамдығына аппараттың екі бөлігіне де орнатылған, өнімге тығыз сәйкес келетін жылу элементтерінің арқасында қол жеткізіледі. Модельде электромеханикалық басқару панелі, реттелетін термостат, қыздыру индикаторы және май жинайтын науа бар. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, жұмыс беті эмальмен қапталған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 450х520х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 21 келі |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 340х230х20 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 340х230х20 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | тегіс |
| Астыңғы бетінің құрылымы | тегіс |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °C-қа дейін |
| Ені | 430 мм |
- Бағасы: 127 009 ₸


