
Қыспалы гриль-тостер OZTI OTM 5530
- Бар
- Коды:86321
377 421 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTM 5530 қысқыш гриль-тостер қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет, құс еті, балық, көкөністер, әртүрлі мөлшердегі ыстық бутербродтар мен салмасы бар тосттардан жасалған тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан, гофрленген беті шойыннан, тегіс болаттан, тұтқалары ыстыққа төзімді материалдан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8850.05530.02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 2 |
| Қуыру бетінің материалы | шойын, болат |
| Қуат | 4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 500х240 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 310 °C-қа дейін |
| Ені | 560 мм |
- Бағасы: 377 421 ₸


