
Қыспалы гриль-тостер OZTI OTM 2745
- Бар
- Коды:90379
272 297 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTM OTM 2745 қысқыш гриль-тостер қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет, құс еті, балық, көкөністер, әртүрлі мөлшердегі ыстық бутербродтар мен салмасы бар тосттардан жасалған тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді материалдан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8850.02745.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 270х450 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 270х450 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 310 °C-қа дейін |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 272 297 ₸


