
Қыспалы гриль-тостер OZTI OTM 2740
- Бар
- Коды:87466
254 030 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI OTM OTM 2740 қысқыш гриль-тостер қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда ет, құс еті, балық, көкөністер, әртүрлі мөлшердегі ыстық бутербродтар мен салмасы бар тосттардан жасалған тағамдарды дайындауға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, тұтқалары ыстыққа төзімді материалдан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8850.02740.00 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Жылыту аймақтарының саны | 1 |
| Қуат | 2.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Үстіңгі жұмыс бетінің өлшемі | 270х400 мм |
| Төменгі жұмыс бетінің өлшемі | 270х400 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Үстіңгі бетінің құрылымы | ойық |
| Астыңғы бетінің құрылымы | ойық |
| Температуралық режим | 50-ден 310 °C-қа дейін |
| Ені | 460 мм |
- Бағасы: 254 030 ₸


