
Роликті гриль ATESY Грати-5.440-02
- Бар
- Коды:107709
452 331 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY Грати-5.440-02 роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды, шұжықтарды, сондай-ақ цилиндрлік пішінді ет және балық барларын қуыру үшін қолданылады. Модель термостатпен және индикатор шамымен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, соның ішінде шығыршықтар, тамақпен жанасу үшін Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау органы рұқсат берген тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ең аз тапсырыс: 10 дана.
Ерекшеліктері:
- Аппараттың жұмыс істеу принципі екі қыздырғыш шығыршықтардың арасында орналасқан шұжықтың шығыршықтардың үздіксіз айналуының арқасында барлық жағынан біркелкі қуырылатындығында
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге, сондай-ақ оның бетінде қажетті температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді
- Роликтің диаметрі және оңтайлы айналу жылдамдығы өнімнің біркелкі қуырылуын қамтамасыз етеді
- Жетілдірілген температураны реттеу жүйесі шұжықтарды қуырудың жылдамдығы мен сапасын қамтамасыз етеді
- Температураны реттеу грильдің алдыңғы жағында орналасқан арнайы реттегіш арқылы жүзеге асырылады
- Ағып жатқан май мен ылғалды ұстауға арналған алынбалы науа (шығыршықтардың астына орнатылған) тазалауды жеңілдетеді
- Тот баспайтын болаттан жасалған тағамдық роликтер механикалық және химиялық құралдармен санитарлық тазалауға мүмкіндік береді
Сипаттамалары:
- Шұжықтарға арналған роликтер саны: 5 дана.
- Роликтердің айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Бір мезгілде дайындалатын шұжықтардың саны: 8 данадан 12 данаға дейін.
- Шұжықтардың минималды диаметрі: 18 мм
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Кернеуі: 220 В
- Қуат:
- ТЭНа: 0,15 кВТ
- Жалпы: 0,75 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Грати шұжықтарына арналған роликті гриль- 5.440-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 0.76 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 585 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 452 331 ₸



