
Біріктірілген гриль ATESY Арбат КГ-7.1П-440-01
- Бар
- Коды:124037
712 666 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген гриль ATESY Арбат КГ-7.1П-440-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды, шұжықтарды, цилиндрлік пішінді ет және балық барларын, котлеттердің жартылай фабрикаттарын және басқа да тағамдарды қуыру үшін қолданылады. Модель шығыршықтарды қыздыру температурасын және қуыру бетін реттеуге арналған сатылы жүйемен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, соның ішінде роликтер тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған, қуыру беті жабыспайтын жабынға ие.
Ерекшеліктері:
- 2 функционалдық аймақ: шұжықтарды қуыру аймағы және котлеттерді қуыру аймағы
- Шұжықтар мен котлеттерді дайындау аймақтарын бөлек қосу
- Роликтер мен қуыру бетінің температурасын тәуелсіз реттеу үшін грильдің алдыңғы жағында орналасқан сатылы реттегіштер
- Шығыршықтардың диаметрі және оңтайлы айналу жылдамдығы шұжықтардың біркелкі қуырылуын қамтамасыз етеді
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге, сондай-ақ роликтің бетінде қажетті температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді
- Роликтердің айналуы электр қозғалтқышымен жүзеге асырылады
- Котлеттерге арналған оңай алынатын қуыру беті санитарлық тазалауды жеңілдетеді
- Шұжықтар мен котлеттерді дайындау секцияларының астынан ағып жатқан майды жинауға арналған бөлек, оңай алынбалы науалар
- Тот баспайтын болаттан жасалған тағамдық роликтер механикалық және химиялық құралдармен санитарлық тазалауға мүмкіндік береді
Қосымша храктеристикалар:
- Котлеттерге арналған секциялар саны: 1 дана.
- Бір уақытта дайындалатын шұжықтардың саны: 14-тен 18 данаға дейін.
- Бір уақытта дайындалатын котлеттер саны: 6 дана.
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 10 минутқа дейін.
- Роликтердің айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Қуыру бетінің өлшемі: 410х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Комби-гриль АРБАТ КГ-7.1П-440-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.6 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Роликтер саны | 7 |
| Қуат | 1.66 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 585 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 712 666 ₸



