
Біріктірілген гриль ATESY Арбат КГ-7.3-440-01
- Бар
- Коды:124038
829 072 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құрама гриль ATESY Арбат КГ-7.3-440-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында шұжықтарды, шұжықтарды, цилиндрлік пішінді ет және балық барларын, котлеттердің жартылай фабрикаттарын және басқа да тағамдарды қуыру үшін қолданылады. Модель роликтер мен кассеталардың қыздыру температурасын реттеуге арналған сатылы жүйемен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, роликтерді қоса алғанда, тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған, котлеттерге арналған секциялар жабыспайтын жабынға ие.
Ерекшеліктері:
- 2 функционалдық аймақ: шұжықтарды қуыру аймағы және котлеттерді қуыру аймағы
- Шұжықтар мен котлеттерді дайындау аймақтарын бөлек қосу
- Роликтер мен котлет бөліктерінің температурасын тәуелсіз реттеу үшін грильдің алдыңғы жағында орналасқан сатылы реттегіштер
- Шығыршықтардың диаметрі және оңтайлы айналу жылдамдығы шұжықтардың біркелкі қуырылуын қамтамасыз етеді
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге, сондай-ақ роликтің бетінде қажетті температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді
- Роликтердің айналуы электр қозғалтқышымен жүзеге асырылады
- Котлеттерге арналған арнайы секциялардың төменгі жағында орналасқан қыздыру элементтері өнімнің қуырылуын қамтамасыз етеді
- Котлеттерге арналған жеңіл алынатын секциялар санитарлық өңдеуді жеңілдетеді
- Шұжықтар мен котлеттерді дайындау секцияларының астынан ағып жатқан майды жинауға арналған бөлек, оңай алынбалы науалар
- Тот баспайтын болаттан жасалған тағамдық роликтер механикалық және химиялық құралдармен санитарлық тазалауға мүмкіндік береді
Қосымша храктеристикалар:
- Котлеттерге арналған кассеталар саны: 3 дана.
- Бір уақытта дайындалатын шұжықтардың саны: 14-тен 18 данаға дейін.
- Бір уақытта дайындалатын котлеттер саны: 9 дана.
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 10 минутқа дейін.
- Роликтердің айналу жылдамдығы: 2 айн/мин.
- Қуыруға арналған 1 секцияның өлшемі: 410х30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Комби-гриль АРБАТ КГ-7.3-440-01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.5 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Роликтер саны | 7 |
| Қуат | 1.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 585 мм |
- Бағасы: 829 072 ₸



