
GASTRORAG HHD-05 роликті гриль
- Бар
- Коды:83309
79 355 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG HHD-05 роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет және балық барларын, шұжықтар мен шұжықтарды қуыруға арналған. Модель 2 жылыту аймағымен жабдықталған (2 алдыңғы және 3 артқы ролик). Корпус тот баспайтын болаттан жасалған. Роликтердің тұрақты айналуы өнімдердің барлық жағынан қуырылуына ықпал етеді.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 50-ден 200 °С-қа дейін
- Бір реттік жүктеу: 12 шұжық
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 79 355 ₸


