
Роликті гриль KAYMAN ГР-1-5 А
- Бар
- Коды:247782
426 011 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ГР-1-5 А роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында хот-догтарды дайындау үшін пайдаланылатын шұжықтарды, шұжықтарды, ет және балық барларын қуыруға арналған. Модель 1 жылыту аймағымен және алдыңғы панельде орналасқан сатылы температура реттегішімен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, соның ішінде роликтер тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Роликтерді үздіксіз айналдыруға және шұжықтардың біркелкі қызаруын қамтамасыз етуге арналған электр қозғалтқышы
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге мүмкіндік береді
- Май мен ылғалды жинауға арналған алынбалы таба
Қосымша храктеристикалар:
- Шұжықтың диаметрі: кемінде 18 мм
- Роликтің ұзындығы: 440 мм
- Бір уақытта дайындалатын шұжықтардың саны: 4-тен 12-ге дейін
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 615х295х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 265 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 0.76 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 585 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 426 011 ₸


