
Роликті гриль KAYMAN ГР-2-9 А
- Бар
- Коды:247786
687 545 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN ГР-2-9 А роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында хот-догтарды дайындау үшін пайдаланылатын шұжықтарды, шұжықтарды, ет және балық барларын қуыруға арналған. Модель 2 жылыту аймағымен және алдыңғы панельде орналасқан 2 сатылы температура реттегіштерімен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, соның ішінде роликтер тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- роликтерді үздіксіз айналдыруға және шұжықтардың әр аймақта бөлек біркелкі қуырылуын қамтамасыз етуге арналған 2 электр қозғалтқышы
- Әрбір қозғалтқышты іске қосу үшін бөлек ажыратқыштар
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге мүмкіндік береді
- Май мен ылғалды жинауға арналған алынбалы таба
Қосымша храктеристикалар:
- Шұжықтың диаметрі: кемінде 18 мм
- Роликтің ұзындығы: 440 мм
- Роликтер саны:
- 1-ші аймақ: 4
- 2-ші аймақ: 5
- Бір уақытта дайындалатын шұжықтардың саны: 8-ден 24-ке дейін
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 625х455х250 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.3 кг |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 435 мм |
| Роликтер саны | 9 |
| Қуат | 1.36 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 585 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 687 545 ₸


