
Құрама гриль KAYMAN КГЭ-6-Н А
- Бар
- Коды:247761
780 832 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN КГЭ-6-Н А құрама грильі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында хот-догтар мен бургерлерді дайындау үшін пайдаланылатын шұжықтар мен котлеттерді қуыруға арналған. Модель алдыңғы панельде орналасқан 2 жұмыс аймағымен және 2 температура реттегішімен жабдықталған. Корпустың барлық элементтері, соның ішінде роликтер тағамдық тот баспайтын болаттан, қуыру бөліктері жабыспайтын жабыны бар көміртекті болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Роликтерді үздіксіз айналдыруға және шұжықтардың біркелкі қызаруын қамтамасыз етуге арналған электр қозғалтқышы
- Электр қозғалтқышты іске қосу үшін бөлек ажыратқыш
- Әрбір ролик ішінен өз ТЭНІМЕН қыздырылады, бұл роликтің бүкіл ұзындығы бойынша біркелкі температураны қамтамасыз етуге мүмкіндік береді
- Шығыршықтардың астындағы май мен ылғалға арналған алмалы-салмалы таба
- Бургерді дайындау процесін жеңілдету және тазалаудың қарапайымдылығын қамтамасыз ету үшін қуыру бөліктерін қыздыру элементтерінің бетінен оңай алып тастауға болады
- Котлеттер тігінен бұрышпен салынады
Қосымша храктеристикалар:
- Котлеттерге арналған қуыру секцияларының саны: 3
- Котлеттерге арналған тэндер саны: 3
- Қуыру секциясының өлшемі: 410х30 мм
- Бір уақытта дайындалатын шұжықтардың саны: 6-дан 18-ге дейін
- Бір уақытта дайындалатын котлеттер саны: 9-дан 12-ге дейін
- Максималды температураға дейін қыздыру уақыты: 10 мин.
- Толық жүктелген кезде пісіру уақыты: 8-ден 12 минутқа дейін.
- Қаптамадағы габариттері: 600х600х360 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 23.6 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 535 мм |
| Роликтер саны | 6 |
| Қуат | 1.66 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 585 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 780 832 ₸


