
Роликті гриль Remta RR01
- Бар
- Коды:129223
276 170 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Remta RR01 роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет және балық барларын, шұжықтар мен шұжықтарды қуыруға арналған. Корпус AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша храктеристикалар:
- Роликтер саны: 7
- Кернеуі: 220 В
- Қуаты: 1,5 кВТ
- Өлшемдері: 600х400х180 мм
- Салмағы: 9 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Remta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Роликтер саны | 7 |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 276 170 ₸


