
VIATTO RG-7H роликті гриль
- Бар
- Коды:92754
82 562 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RG-7H роликті гриль шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды, сондай-ақ цилиндр пішінді ет және балық барларын қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыруға арналған. Модель 2 термостатпен және 2 қосу/өшіру түймелерімен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- 2 жылыту аймағы:
- 1 аймақ: 3 алдыңғы ролик
- 2 аймақ: 4 артқы ролик
- Әрбір аймақ үшін жылуды тәуелсіз басқару
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 680х430х315 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Роликтер саны | 7 |
| Термостаттар саны | 2 |
| Қуат | 1.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 82 562 ₸


