
VIATTO RG-9H роликті гриль
- Бар
- Коды:355355
112 944 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RG-9H роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ет және балық барларын, шұжықтар мен шұжықтарды қуыруға арналған. Модель 2 температура реттегіші бар 2 тәуелсіз жылыту аймағымен, 9 роликпен жабдықталған, олардың әрқайсысында кіріктірілген қыздыру элементі және майды ұстауға арналған алынбалы науа бар. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 178 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Роликтер саны | 9 |
| Термостаттар саны | 2 |
| Қуат | 1.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Май жинауға арналған табақша | 560 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
- Бағасы: 112 944 ₸


