
VIATTO RG-5H роликті гриль
- Бар
- Коды:92753
76 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RG-5H роликті гриль шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды, сондай-ақ цилиндр пішінді ет және балық барларын қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыруға арналған. Модель термостатпен және қосу/өшіру түймесімен жабдықталған.
Қосымша храктеристикалар:
- Қаптамадағы габариттері: 600x340x260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 76 647 ₸





