
VIATTO RG-5 роликті гриль
- Бар
- Коды:25399
67 701 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO RG-5 контактілі гриль шұжықтарды, шұжықтарды, шұжықтарды, сондай-ақ цилиндр пішінді ет және балық батончиктерін қуыруға арналған. Роликтердің үздіксіз айналуының арқасында шұжық барлық жағынан біркелкі қуырылады.
Ерекшеліктері:
- Тот баспайтын болаттан жасалған
Тауар VIATTO брендімен де, PYHL брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PYHL RG-5 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.5 кг |
| Биіктігі | 181 мм |
| Тереңдігі | 251 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 440 мм |
- Бағасы: 67 701 ₸


