
Экраны бар Hurakan HKN-GW7MC роликті гриль
- Бар
- Коды:210154
133 906 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GW7MC роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтар мен шұжықтарды, ет және балық орамдарын қуыруға арналған. Модель қорғаныс қалқанымен жабдықталған. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 650х450х450 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16.7 кг |
| Биіктігі | 180-нен 400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Роликтер саны | 7 |
| Қуат | 1.05 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран ені | 580 мм |
- Бағасы: 133 906 ₸


