
Hurakan HKN-GW5M роликті гриль
- Бар
- Коды:83142
74 565 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GW5M роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтар мен шұжықтарды, ет және балық орамдарын қуыруға арналған. Модель реттелетін термостатпен және қыздыру индикаторымен жабдықталған. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 610х300х230 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 149928 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9 келі |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 74 565 ₸




