
Экраны бар Hurakan HKN-GW5MC роликті гриль
- Бар
- Коды:210155
114 648 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GW5M роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтар мен шұжықтарды, ет және балық орамдарын қуыруға арналған. Модель қорғаныс қалқанымен жабдықталған. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 650x350x450 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте экраны жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.1 кг |
| Биіктігі | 180-нен 400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 270 мм |
| Роликтер саны | 5 |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Экран ені | 580 мм |
- Бағасы: 114 648 ₸




