
Hurakan HKN-GW11M роликті гриль
- Бар
- Коды:84378
125 619 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GW11M роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтар мен шұжықтарды, ет және балық орамдарын қуыруға арналған. Модель реттелетін термостаттармен және қыздыру индикаторларымен жабдықталған. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 158718 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 16 келі |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Роликтер саны | 11 |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 125 619 ₸


