
Экраны бар Hurakan HKN-GW9MC роликті гриль
- Бар
- Коды:210153
149 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-GW9MC роликті гриль қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында шұжықтар мен шұжықтарды, ет және балық орамдарын қуыруға арналған. Модель қорғаныс қалқанымен жабдықталған. Корпус пен роликтер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 650x520x450 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте экраны жоқ ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 14.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17 келі |
| Биіктігі | 180-нен 400 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Роликтер саны | 9 |
| Қуат | 1.35 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 149 564 ₸


