
Дегидратор Abat ШС-32-1-02
- Бар
- Коды:176430
916 279 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дегидратор Abat ШС-32-1-02 шөптерді, жемістерді, көкөністерді, жидектерді, макарон өнімдерін, ет өнімдерін кептіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында зефир мен йогурт жасауға арналған. Модель 4 желдеткішпен, әртүрлі қуатты қыздыру элементтерімен, апаттық термостатпен, өшіру функциясы бар механикалық уақыт таймерімен және құлыптау функциясы бар дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 32 тор және тот баспайтын болаттан жасалған су жинауға арналған ыдыс кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 3,03 кВТ
- ТЭН-лердің тұтынылатын қуаты: 2,8 кВТ
- Таймер бойынша жұмыс уақыты: 24 сағ
- Өнімдердің сыйымдылығы: 60 кг
- Сыйымдылық жүктемесі: 2 кг
- Тордың өлшемі: 600х400 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Биіктігі 20 мм GN 1/1 гастро ойықтары
- Өнімдерді ілуге арналған торлар
- Өнімдерді ілуге арналған ілгектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШС-32-1-02 тот баспайтын / 71000000377 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1426 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Деңгейлер саны | 32 |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 916 279 ₸


