
Дегидратор Abat ШС-32-2Г
- Бар
- Коды:176436
1 420 451 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ШС-32-2Г дегидраторы шөптерді, жемістерді, көкөністерді, жидектерді, макарон өнімдерін, ет өнімдерін кептіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында зефир мен йогурт жасауға арналған. Модель 2 есікпен, 8 желдеткішпен, резервуарларға арналған 4 рельспен, әртүрлі қуатты қыздыру элементтерімен, апаттық термостатпен, өшіру функциясы бар механикалық уақыт таймерімен және құлыптау функциясы бар дөңгелектермен жабдықталған. Қаңқасы боялған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 600x400 мм өлшемді 64 тор және тот баспайтын болаттан жасалған 2 су жинайтын резервуар кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 5,26 кВТ
- ТЭН-лердің тұтынылатын қуаты: 4,8 кВТ
- Таймер бойынша жұмыс уақыты: 24 сағ
- Өнімдердің сыйымдылығы: 130 кг
- Сыйымдылық жүктемесі:
- Тор 600х400 мм немесе GN-1/1 : 2 кг
- Тор 800х600 мм: 4 кг
- Деңгейлер саны:
- Тор 600х400 мм немесе GN-1/1 : 64
- Тор 800х600 мм: 32
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Биіктігі 20 мм GN 1/1 гастро ойықтары
- Өнімдерді ілуге арналған торлар
- Өнімдерді ілуге арналған ілгектер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ШС-32-2Г апат / 71000000376 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 120 келі |
| Биіктігі | 1427 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Ені | 838 мм |
- Бағасы: 1 420 451 ₸


