
Дегидратор Abat ШС-32-1-03
- Бар
- Коды:225535
1 270 135 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Дегидратор Abat ШС-32-1-03 шөптерді, жемістерді, көкөністерді, жидектерді, макарон өнімдерін, ет өнімдерін кептіруге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында зефир мен йогурт жасауға арналған. Модель электромеханикалық басқару панелімен, әртүрлі қуатты қыздыру элементтерімен, 4 желдеткішпен және құлыптау функциясы бар дөңгелектермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 32 тор және тот баспайтын болаттан жасалған су жинауға арналған ыдыс кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кептіру/дайындау ұзақтығын орнату
- Өнімдерді көлденең үрлеу - ауа ағыны артқы қабырғадан есікке қарай жылжиды, иістерді әртүрлі деңгейде араластырмай, өнімді біркелкі қыздырады
- Стандартты өлшем сыйымдылықтарын орнатуға арналған әмбебап бағыттағыштар
- Ыстыққа төзімді бақылау терезесі бар есік
- Есіктегі желдеткіш саңылаулар
Қосымша сипаттамалар:
- ТЭН-лердің тұтынылатын қуаты: 3 кВТ
- Пайдалы көлемі: 0,29 м3
- Таймер бойынша жұмыс уақыты: 24 сағ
- Өнімдердің сыйымдылығы: 60 кг
- Орнатылатын сөрелердің немесе гастрономдардың саны:
EN 1/1 (600х400) / GN-1/1-20 (530х325), дана: 32 - Сыйымдылық жүктемесі: 2 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000000384 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Биіктігі | 1426 мм |
| Тереңдігі | 920 мм |
| Деңгейлер саны | 32 |
| Қуат | 3.13 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 85 °С-қа дейін |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 1 270 135 ₸


