
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш GASTRORAG FD-1000
- Бар
- Коды:86426
143 936 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш GASTRORAG FD-1000 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель 12 сағатқа арналған таймермен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Кептіру алаңы: 1,4 м2
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 511 мм |
| Тереңдігі | 433 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Ені | 406 мм |
- Бағасы: 143 936 ₸


