
VIATTO FK-2 дегидраторы
- Бар
- Коды:81635
147 674 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO FK-2 дегидраторы конвекция арқылы өнімдерден (көкөністер, саңырауқұлақтар, жемістер, жидектер, шөптер және жаңғақтар) ылғалды біркелкі шығаруға, сондай-ақ пастилаларды, соның ішінде жемістерді (інжір), көкөністер мен жемістерді дайындауға арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында чипсы, нан, кептірілген ет және балық.
Жеткізу жиынтығына 408х360 мм 10 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Термореттегіш
- Таймер 12 сағатқа
- Өнімдерді біркелкі сусыздандырады, олардың жарамдылық мерзімін ондаған есе ұзартады және барлық биологиялық белсенді заттар мен эстетикалық көріністі сақтайды
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.9 кг |
| Биіктігі | 511 мм |
| Тереңдігі | 433 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 30-дан 75 °С-қа дейін |
| Ені | 406 мм |
- Бағасы: 147 674 ₸


