
VIATTO VA-DG6SS дегидраторы
- Бар
- Коды:165991
122 228 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DG6SS дегидраторы конвекция арқылы өнімдерден (көкөністер, саңырауқұлақтар, жемістер, жидектер, шөптер және жаңғақтар) ылғалды біркелкі шығаруға, сондай-ақ пастилаларды, соның ішінде жемістерді (інжір), көкөністер мен жемістерді дайындауға арналған. қоғамдық тамақтандыру орындарында чипсы, нан, кептірілген ет және балық. Модель электронды басқару панелімен және ауаны көлденең тарататын желдеткішпен жабдықталған, бұл өнімді жүктеменің барлық деңгейлерінде біркелкі кептіруді қамтамасыз етеді.
Жеткізу көлеміне 305х330 мм өлшемді тот баспайтын болаттан жасалған 6 тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Термореттегіш
- Уақытты орнату қадамы 30 секунд болатын 12 сағатқа арналған таймер.
- Өнімдерді біркелкі сусыздандырады, олардың жарамдылық мерзімін ондаған есе ұзартады және барлық биологиялық белсенді заттар мен эстетикалық көріністі сақтайды
Сипаттамалары:
- Температураны орнату қадамы: 5 °C
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.4 кг |
| Биіктігі | 311 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 0.65 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 35-тен 75 °С-қа дейін |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 122 228 ₸










