
VIATTO VA-FD-1 дегидраторы
- Бар
- Коды:215832
153 485 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-DG10SS дегидраторы конвекция арқылы көкөністерді, саңырауқұлақтарды, жемістерді, жидектерді, шөптерді, жаңғақтарды біркелкі кептіруге, сондай-ақ зефир, көкөніс, жеміс чипсы, нан, кептірілген ет, балық және басқа да өнімдерді дайындауға арналған. тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында. Модель жылу шығаратын саңылаулары бар есікпен және механикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, торлар никельмен қапталған темірден жасалған.
Жеткізу көлеміне 10 алынбалы тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Айналмалы ажыратқыштардың көмегімен температураны және кептіру ұзақтығын реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды берілген ұзақтығы: 12 сағ
- Тордың габариттері: 405х358 мм
- Қаптамадағы габариттері: 510х600х510 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4630169227633 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14 келі |
| Биіктігі | 435 мм |
| Тереңдігі | 508 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 40-тан 75 °С-қа дейін |
| Ені | 435 мм |
- Бағасы: 153 485 ₸


