
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш Gemlux GL-FD-1235S
- Бар
- Коды:111970
171 134 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш Gemlux GL-FD-1235S қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, жеке үйлер мен пәтерлерде қолданылады. Модельде СКД дисплейі бар электронды басқару элементтері, 99 сағаттық таймер, 12 жұп бағыттаушы рельстер және топсалы мөлдір есік бар. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 12 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- 2 кіріктірілген желдеткіштер
- 2 кептіру режимі:
- Жылдам (FAST) - екі желдеткіш те жұмыс істейді, ылғал шикізат бетінен тезірек шығарылады
- Баяу (SLOW) - бір желдеткіш жұмыс істейді, кептіру аса нәзік
- Қыздыру режимі (WARM) - термостат кептірілген өнімнің ылғалдануын болдырмайтын камера ішіндегі 35 °C температураны сақтайды
- Қызып кетуден қорғау жүйесі
Сипаттамалары:
- Сыйымдылығы: 12 сөре-тор
- Температуралық режим: 30-дан 70 °С-қа дейін (1 °С қадам)
- Кернеуі: 220 В
- Қуаты: 1 кВТ
- Сөре-тордың өлшемдері: 340x385 мм
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 25 мм
- Өлшемдері: 500x410x345 мм
- Салмағы: 8,5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 171 134 ₸



