
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD12M
- Бар
- Коды:198093
153 532 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD12M дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністерді және саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель 30-дан 60 минутқа дейінгі таймермен жабдықталған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 12 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 385х283 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 30 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.2 кг |
| Биіктігі | 440 мм |
| Тереңдігі | 402 мм |
| Деңгейлер саны | 12 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 464 мм |
- Бағасы: 153 532 ₸


