
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD22
- Бар
- Коды:260451
300 334 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD22 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 22 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 400х380 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 35 мм
Қаптамадағы габариттері: 495х595х850 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Деңгейлер саны | 22 |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 300 334 ₸


