
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD10
- Бар
- Коды:88153
160 092 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD10 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель торлардың 10 деңгейімен және таймермен (15 сағатқа дейін) жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Шу деңгейі: 42 дБ
- Тордың өлшемі: 396x396 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 16 келі |
| Биіктігі | 380 мм |
| Тереңдігі | 550 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 160 092 ₸



