
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD16M
- Бар
- Коды:234740
247 608 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD16M дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністерді және саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель 30 минуттан бастап таймермен жабдықталған. 24 сағатқа дейін. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 16 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 490x370 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 35 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28 келі |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |
| Деңгейлер саны | 16 |
| Қуат | 1 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 520 мм |
- Бағасы: 247 608 ₸


