
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD10M
- Бар
- Коды:198096
156 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD10M дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 10 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 385х285 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 46 мм
- Қаптамадағы габариттері: 670х540х498 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.7 кг |
| Биіктігі | 375 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Деңгейлер саны | 10 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 550 мм |
- Бағасы: 156 611 ₸


