
Hurakan HKN-DHD6 дегидраторы
- Бар
- Коды:88159
116 810 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD6 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель торлардың 6 деңгейімен және таймермен (24 сағатқа дейін) жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Шу деңгейі: 45 дБ
- Тордың өлшемі: 285х200 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 163137 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7 келі |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Деңгейлер саны | 6 |
| Қуат | 0.36 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 80 °С-қа дейін |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 116 810 ₸


