
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD32
- Бар
- Коды:260452
577 563 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD32 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 32 тор кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 400х380 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 35 мм
Қаптамадағы габариттері: 680х570х1470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 51 келі |
| Биіктігі | 1370 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Деңгейлер саны | 32 |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 570 мм |
- Бағасы: 577 563 ₸


