
Сусыздандырғыш Hurakan HKN-DHD36
- Бар
- Коды:302858
639 715 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD36 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель бір-бірінен тәуелсіз 3 камерамен жабдықталған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу жиынтығына 400х380 мм 36 тор кіреді
Қосымша сипаттамалар:
- Торлар арасындағы қашықтық: 30 мм
- Қаптамадағы габариттері: 570х680х1470 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 1360 мм |
| Тереңдігі | 570 мм |
| Деңгейлер саны | 36 |
| Қуат | 2.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 455 мм |
- Бағасы: 639 715 ₸



