
Hurakan HKN-DHD8 дегидраторы
- Бар
- Коды:328759
123 932 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD8 дегидраторы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында жидектерді, жемістерді, көкөністер мен саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Модель таймермен жабдықталған (15 сағатқа дейін). Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тордың өлшемі: 285х200 мм
- Торлар арасындағы қашықтық: 35 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 355 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Деңгейлер саны | 8 |
| Қуат | 0.4 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 557 мм |
- Бағасы: 123 932 ₸


