
Hurakan HKN-DHD20R айналмалы дегидратор
- Бар
- Коды:302856
343 707 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-DHD20R айналмалы дегидратор қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жидектерді, жемістерді, көкөністерді және саңырауқұлақтарды кептіруге арналған. Корпус пен торлар тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Торлар арасындағы қашықтық: 30 мм
- Тордың диаметрі: 375 мм
- Қаптамадағы габариттері: 525х670х970 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 26.5 кг |
| Биіктігі | 910 мм |
| Тереңдігі | 445 мм |
| Деңгейлер саны | 20 |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Брендтің отаны | Қытай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 90 °С-қа дейін |
| Ені | 593 мм |
- Бағасы: 343 707 ₸


