
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш Gemlux GL-IR500
- Бар
- Коды:114804
154 136 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш Gemlux GL-IR500 жеке үйлер мен пәтерлерде қолданылады. Модель электронды басқарумен, 99 сағаттық таймермен, 5 жұп бағыттаушы рельстермен және топсалы есікпен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне тот баспайтын болаттан жасалған 5 сөре кіреді.
Ерекшеліктері:
- Инфрақызыл
- 4 автоматты режим: ет, жемістер, көкөністер және йогурт
- Стерилизация режимі: 80 °С
Қосымша сипаттамалар:
- Сөре-тордың өлшемдері: 340x385 мм
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 25 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 345 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 30-дан 70 °С-қа дейін |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 154 136 ₸


