
Көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш Gemlux GL-FD-01R
- Бар
- Коды:94144
47 068 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-FD-01R Platinum сериялы көкөністер мен жемістерге арналған кептіргіш жеке үйлер мен пәтерлерде қолданылады. Модель СКД дисплейі және таймері (0-48 сағ) бар электронды басқару элементтерімен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 325x35 мм өлшемді 5 мөлдір паллет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қызып кетуден қорғау
- Өнімдердің көп мөлшерін бір уақытта кептіру мүмкіндігі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.76 кг |
| Биіктігі | 265 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Деңгейлер саны | 5 |
| Қуат | 0,5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 40-тан 70 °С-қа дейін |
| Ені | 333 мм |
- Бағасы: 47 068 ₸


