
Қолды дезинфекциялау модулі KAYMAN PRESTO МДР-1200-02
- Бар
- Коды:310021
1 620 359 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN PRESTO MDR-1200-02 қолды дезинфекциялау модулі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында келушілердің қолдарын тез және тиімді санитарлық тазарту үшін қолданылады. Модель сенсорлық шүмегі бар үстелдің үстіңгі тақтайына кіріктірілген раковинасы бар шкафтан және автоматты қол кептіргіштері, антисептикалық диспенсерлері және сұйық сабындары бар секцияның бүйірлік тіректеріне орнатудан тұрады. Барлық құрылымдық элементтер коррозияға төзімді болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолды жанасусыз тәсілмен санитариялық өңдеудің толық циклі:
- Сұйық сабынды пайдаланып ағынды сумен жуу
- Ыстық ауа ағынымен кептіру
- Антисептикпен ұсақ дисперсті өңдеу
- Алдыңғы панельде интуитивті түсінікті навигациясы бар жапсырмалар
- Құрылғылардың жанындағы қызметтік түймелер арқылы мөлшерлеуді орнату
- дозаторларға қызмет көрсету үшін персонал тарапынан құлыптары бар 2 есік
- Тумбаның басқару панеліндегі барлық құрылғыларға арналған жеке ажыратқыштар
- Модульден тыс сұйықтықтардың шашырауын болдырмау үшін бүйір қабырғалары мен артқы қабырғасындағы шынылар
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Тарату желісіне және жеке тұрған аспап ретінде орнату мүмкіндігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 1490 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Басқарма | Сенсорлық |
| Орнату | едендік |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 1 620 359 ₸


