
VIATTO OK-501A дәретхана қағазына арналған диспенсер (пластик)
- Бар
- Коды:204578
9 557 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO OK-501A диспенсері кеңселердің, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының, медициналық мекемелердің және басқа да көлік көп жүретін орындардың қоғамдық санитарлық тораптарында шағын орама дәретхана қағазын орналастыруға және беруге арналған. Бұйым поликарбонаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Шығын материалы | дәретхана қағазы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 290 мм |
- Бағасы: 9 557 ₸


