
VIATTO OK-508A дәретхана қағазына арналған диспенсер (тот баспайтын. болат)
- Бар
- Коды:204576
19 427 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO OK-508A диспенсері кеңселердің, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының, медициналық мекемелердің және басқа да көлік көп жүретін орындардың қоғамдық санитарлық тораптарында шағын орама дәретхана қағазын орналастыруға және беруге арналған. Бұйым тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 115x254x260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.53 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.73 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 254 мм |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Шығын материалы | дәретхана қағазы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 114 мм |
- Бағасы: 19 427 ₸


